Lojë Zeppelin – Luaj falas dhe për para të vërteta

Ka shumë lojëra të reja slot në ditët e sotme, por shumica e tyre kanë lojë të ngjashme. Zeppelin, fatmirësisht, ngre shiritin me një lojë slot ndryshe nga të tjerat. Rritni shanset tuaja për të fituar duke u ngritur mbi retë dhe duke mbledhur pagesa të mëdha.

Luaj lojën Zeppelin

Lojë Zeppelin

Lojë Zeppelin

Zeppelin është ndryshe nga çdo lojë tjetër klasike që keni luajtur më parë, me veçori të tilla si biseda, statistika në kohë reale dhe një lojë krejtësisht e re. Nuk ka bobina, rreshta, linja pagese ose simbole në lojë. Në vend të kësaj, gjithçka që duhet të bëni është të shikoni fluturuesin që fluturon nëpër ekran dhe të përpiqeni të kapni xhekpotin përpara se të shpërthejë!

Një lojë e quajtur Zeppelin, e prodhuar nga Betsolutions, është e ngjashme me Aviator për sa i përket kurbës së saj në rritje. Zeppelin është një përvojë iGaming me shumë lojtarë me një fluturim avioni që është dinamik, i përshtatshëm për përdoruesit dhe shumë fitimprurës.

🗓 Release Date: 2014
💸 RTP: 96.3%
⬇ Minimum bet: € 0,50
💲 Max win: € 167.500
🎰 Bonus: Yes
📲 Supported platforms:  Android, iPhone, Windows, Mac

Numri i lojtarëve fillon në 100 dhe vazhdon në pafundësi. Mjafton të identifikoheni në uebsajt për të marrë pjesë në qindra lojëra të njerëzve të tjerë – skedarët e faqeve të internetit do t'ju ofrojnë një përvojë të gjeneratës së re.

Përvoja e lojës ka shumë gjëra për të. Ai përmban lojë dinamike, ndërfaqe të jashtëzakonshme të përdoruesit dhe përgjigje të shpejtë. A nuk është diçka e re?

Si të luani lojën e kazinosë Zeppelin

In Zeppelin slot, you’ll experience simple, quick, and exciting gameplay! Follow these three simple steps to learn how to play Zeppelin game:

 • Hapi i parë është të bëni një bast brenda një periudhe kohe të caktuar. Mund të vini bast vetëm deri në dy herë.
 • Kur dritarja e basteve mbyllet, loja fillon dhe Zeppelin ngrihet. Koeficienti në ekran do të rritet ndërsa ngrihet më lart në qiell.
 • Ju mund të arkëtoni sa herë që dëshironi ndërsa Zeppelin është ende në ajër dhe të fitoni bastin tuaj shumëzuar me koeficientin e shfaqur.
 • Sigurohuni që të keni kohën e duhur dhe mos lejoni që aeroplani me fat të shpërthejë pa para, ose do të humbni bastin tuaj si dhe çdo fitim të mundshëm. Shpenzoni shumë shpejt dhe rrezikoni të humbisni fitime të mëdha; arkëtoni shumë vonë dhe rrezikoni të humbni të gjitha bastet tuaja. Varet nga ju që të gjeni kohën ideale, e cila shton emocionin e lojës!

Kjo lojë ka gjithashtu disa veçori praktike për të ofruar kur vendosni një bast. Para së gjithash, lojtarët mund të zgjedhin të bëjnë shumë baste individuale njëkohësisht, kështu që në vend që të bëjnë një bast $100, ata mund ta ndajnë atë në dy baste 50-50, etj.

Ju mund të përdorni autobetin për të zgjedhur madhësinë e bastit tuaj të preferuar, numrin e raundeve dhe madje të vendosni kufijtë e fitoreve/humbjeve. Përveç kësaj, mund të aktivizoni një opsion të marrjes së parave automatike që ju lejon të zgjidhni një shumëzues në të cilin dëshironi të bëni një pagesë.

Së fundi, kjo lojë ju lejon të ndërveproni me lojtarët e tjerë dhe të komunikoni me ta nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë, të shikoni bastet e drejtpërdrejta dhe statistikat e raundeve të mëparshme, si dhe të përfshiheni në kohë reale.

Luaj lojën Zeppelin

Kazinotë më të mira në internet ku mund të luani lojën Zeppelin

Kazino 1Win

Një nga faqet e para të lojërave të fatit që u godit nga loja e përplasjes "Zeppelin" është 1Win. 1win është një faqe e besueshme me një program bonus bujar. Regjistrimi është i thjeshtë dhe nuk kërkon verifikim të mëtejshëm të llogarisë. Individët do të marrin deri në 500% bonus në depozitën e tyre fillestare (200%, 150%, 100%, 50%).

Kazino 4Rabet

Shumëllojshmëria e lojërave është një mënyrë për të joshur kumarxhinjtë dhe 4raBET e kupton këtë. Përzgjedhja e ndryshme e lojërave është organizuar në atë mënyrë që ato të jenë të lehta për t'u gjetur. Është e thjeshtë të kalosh nëpër faqe për të kërkuar një lojë dhe shiriti i kërkimit i 4raBET është një alternativë e shpejtë për të ngushtuar zgjedhjet tuaja.

Seksionet më të njohura janë lojërat e tavolinës, lojërat elektronike në internet, lojërat me përplasje (zeppelin), kazino live dhe zona e njohur e librave sportiv. Pavarësisht nga fakti se 4raBET merret kryesisht me bastet sportive, lojtarët nuk do të zhgënjehen nga shumëllojshmëria e lojërave shtesë të përfshira për të diversifikuar ofertat e faqes.

Crashino

Është një Kazino Kripto e Provueshme e Panairit dhe e Gjeneratës së ardhshme, me depozita dhe tërheqje të lehta të kriptomonedhave dhe regjistrim krejtësisht anonim. Në një mjedis të sigurt lojrash, ato ofrojnë lojëra të nivelit më të lartë Provably Fair, kazino, kazino live, baste sportive dhe baste esports.

Kazino 1Xbet

Ndryshe nga shumë kuaj të tjerë në treg, faqja kryesore e 1xbet nuk ka banderola dhe logo të padobishme, duke zgjedhur një atmosferë më serioze. Vetë dizajni, si dhe përdorimi i një ngjyre të vetme - blu dhe nuancat e saj të shumta - përcjell një ndjenjë graviteti. Nëse jeni serioz për biznesin tuaj dhe nuk ju pëlqen zhurma e panevojshme vizuale në ekranin e kompjuterit tuaj, 1xbet është faqja e internetit për ju!

Pjesa e lojërave elektronike është ndarë në tre kategori: Kazino, Kazino Live dhe Promocione.

Luaj lojën Zeppelin

Si të vini bast Zeppelin?

Hapi i parë në bast Zeplin është regjistrimi për një llogari në faqen e internetit 1xbet. Pas kësaj, duhet të depozitoni para në llogarinë tuaj.

Më pas mund të shkoni në faqen “Zeppelin” të faqes së internetit dhe të filloni të vendosni baste. Ju mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri opsionesh bastesh, duke përfshirë sa vijon:

 • Basti më i shpeshtë është "Basti i drejtpërdrejtë", i cili përfshin parashikimin nëse zeppelin do të mbijetojë apo jo.
 • Ju mund të vini bast në rrëzimin e zppelin duke klikuar në butonin "Crash" nëse besoni se do të rrëzohet. Nëse mendoni se zepelini nuk do të bjerë, mund të vendosni një bast duke klikuar në opsionin "Jo Crash".
 • Ju gjithashtu mund të bastni në zeppelin duke përdorur opsionin e bastit Live. Kjo ju lejon të bëni baste në zepelin ndërsa fluturon në ajër.
 • Një qasje fantastike për të fituar të mëdha me opsionin «Basti Live» është përdorimi i basteve live.
Bast i lojës Zeppelin

Bast i lojës Zeppelin

Luaj lojën Zeppelin

Lojë strategjike Zeppelin

Ju mund të merrni një nga strategjitë tona universale për lojërat me përplasje. Të gjitha modifikimet e strategjisë së ruletit janë bërë për lojëra përplasjeje.

Strategjia Martingale

Strategjia më e njohur dhe e përdorur shpesh e lojërave të përplasjes është sistemi Martingale. Ideja është e drejtpërdrejtë: ju e rritni bastin tuaj pas çdo humbjeje, kështu që kur të fitoni përsëri, i merrni paratë tuaja të humbura dhe filloni të vini bast me një aksion të ri. Duket të jetë mjaft e arsyeshme, dhe është e thjeshtë për t'u kuptuar dhe zbatuar. Nuk ka nevojë të jesh një magjistar i matematikës ose një gjeni strategjik për të përdorur këtë qasje.

Martingale, nga ana tjetër, nuk pëlqehet nga lojtarët me përvojë dhe përdoret rrallë. Martingale është një strategji e rrezikshme që thjesht përmirëson shanset tuaja për të fituar në afat të shkurtër. Ju jeni duke vënë bast të mëdha për të fituar të vogla në thelb.

Strategjia e D'Alembert

Sistemi D'Alembert është jashtëzakonisht i lehtë për t'u kuptuar, veçanërisht kur krahasohet me metoda si Labouchere. Ideja kryesore është e krahasueshme me metodën klasike Martingale, por me një ndryshim thelbësor: ndërsa dyfishimi agresiv i Martingale rezulton në një përparim progresiv të bastit, në qasjen D'Alembert, përparimi i bastit është shumë më i sheshtë.

Qasja D'Alembert, e cila u botua në 1763, është një nga metodat më të vjetra të njohura për probabilitetin e të mësuarit. Meqenëse është mjaft e vjetër, me kalimin e kohës janë shfaqur ndryshime dhe shtesa të shumta. Thjeshtësia e përgjithshme e sistemit e bën atë një pikënisje të shkëlqyeshme për ndërtimin e strategjisë tuaj të basteve për një kazino përplasjeje.

Strategjia e Fibonaçit

Strategjia e ruletës Fibonacci është magjepsëse pasi është më e sigurt se të tjerat si Martingale, megjithatë ka ende një shans për të fituar. Kjo metodë është ideale për kazinotë me përplasje. Për të filluar, Fibonacci nuk u zhvillua fillimisht si një strategji ruletë; është një ide e thjeshtë matematikore në të cilën filloni me një numër dhe shtoni dy numrat e mëparshëm për të marrë numrin tjetër me radhë.

Sekuenca e Fibonaccit është gjithashtu e ndjeshme ndaj humbjeve të gjata dhe, kur kjo ndodh, ju mund të gjeni veten në një vrimë nga e cila vetëm një pjesë e madhe e fatit mund t'ju nxjerrë. Si rezultat, duhet të vendosni vetes një kufi të humbjes së ndalimit dhe t'i përmbaheni atij po aq fort sa do të bënit me çdo teknikë tjetër.

Strategjia Laubochere

Metoda Labouchere është mjaft e rregullt dhe e organizuar, dhe nëse nuk e ngatërroni vetë, shifrat gjithmonë mblidhen saktë dhe ju japin një ndjenjë arritjeje. Nëse e ndiqni me zell sekuencën, padyshim që do të keni fitim nëse fitoni aq sa humbni. Dhe, sigurisht, nëse nuk ka një brez të rëndësishëm humbjesh në mes të lojës.

Ky sistem ka disa ngjashmëri me qasjen Martingale, por përparimi nuk është pothuajse aq i pjerrët. Kur përdorni Labouchere, brezat e humbjes nuk janë pothuajse aq të tmerrshme pasi nuk po dyfishoni aksionet tuaja sa herë që humbni. Për shkak të kësaj teknike, unë munda të thyeja lojën Aviator të zhvilluesit Spribe nga lart.

Versioni Demo i lojës Zeppelin Crash

Zeppelin është një version demo falas dhe i paregjistruar i lojës përplasjeje, i disponueshëm në çdo kazino për këdo falas, pa asnjë regjistrim! Ju mund të krijoni strategjinë tuaj të lojës dhe të bastni para të vërteta mbi të.

Lojë Zeppelin Crash

Lojë Zeppelin Crash

Luaj lojën e kazinosë Zeppelin

Lojë kazino Zeppelin: Këshilla dhe truket

Duke ndjekur këto metoda të lojës Zeppelin, do të jeni në gjendje të rrisni shanset tuaja për të fituar në një lojë Zeppelin:

 • Momenti ideal për të marrë para është kur zepelini arrin 1,5 herë ose 2 herë bastin tuaj të parë.
 • Nëse ndiheni të guximshëm, mund të provoni të prisni që zepelini të godasë 3 ose 4 herë bastin tuaj. Por kini kujdes, pasi gondola e qiellit mund të bjerë në çdo moment.
 • Të luash në një kazino në internet që ofron një lojë Zeppelin me një avantazh të shtëpisë së poshtme do t'ju ndihmojë të përmirësoni shanset tuaja për të fituar.
 • Nëse jeni lojtar i ri, provoni të praktikoni versionin demo përpara se të luani për para të vërteta. Kjo do t'ju lejojë të keni një kuptim më të thellë të lojës dhe të zhvilloni strategjinë tuaj.

Fuqitë dhe dobësitë

Pro

 • Loja zeppelin e kazinosë është një nga lojërat më të njohura të përplasjeve të disponueshme në internet.
 • Ju mund të mësoni se si të luani dhe kuptoni lojën më shpejt se çdo lojë tjetër kazino.
 • Kjo lojë nuk kërkon asnjë regjistrim apo abonim.
 • Në versionin demo, ju mund të luani falas pa asnjë kufizim kohor.

Kundër

 • Për disa njerëz, loja zeppelin e kazinosë mund të jetë shumë e lehtë.
 • Kjo lojë nuk është e disponueshme në shumë kazino online.

konkluzioni

Loja zeppelin e kazinosë është një lojë e shkëlqyer përplasjeje për fillestarët dhe lojtarët me përvojë. Duke ndjekur këshillat dhe truket tona, ju mund të përmirësoni shanset tuaja për të fituar në këtë lojë.

FAQ

A është e mundur të fitosh shumë në lojën zeppelin të kazinosë?

Po, është e mundur të fitosh shumë në lojën zeppelin të kazinosë. Sidoqoftë, duhet të mbani mend gjithmonë se kjo është një lojë fati dhe mund të humbni edhe paratë tuaja.

A mund ta luaj falas lojën zeppelin të kazinosë?

Po, ju mund ta luani lojën zeppelin të kazinosë falas në versionin demo. Kjo do t'ju lejojë të kuptoni më mirë lojën dhe të zhvilloni strategjinë tuaj.

A është e sigurt të luash lojën zeppelin të kazinosë?

Po, është e sigurt të luash lojën zeppelin të kazinosë. Sidoqoftë, duhet të mbani mend gjithmonë se kjo është një lojë fati dhe mund të humbni edhe paratë tuaja.

Lojë Zeppelin Crash
Të gjitha të drejtat që lidhen me markën tregtare, identitetin e markës dhe markën e lojës "Zeppelin" i përkasin ekskluzivisht Yggdrasil Gaming - https://www.yggdrasilgaming.com/ ©E drejta e autorit 2023 | Lojë Zeppelin Crash
sqAlbanian