Si të luani në lojën Zeppelin

Lojë kazino Zeppelin

Lojë kazino Zeppelin

Luaj lojën Zeppelin

Do të kënaqeni me lojën e thjeshtë, të shpejtë dhe emocionuese Lojë kazino Zeppelin! Këtu janë tre hapa të thjeshtë për t'ju bërë të filloni të luani lojën:

  • Hapi i parë është të vendosni një bast brenda një periudhe të caktuar kohore. Mund të vendosni bast deri në dy herë.
  • Loja fillon kur dritarja e basteve është e mbyllur dhe Zeppelin ngrihet në qiell. Ndërsa ngrihet më lart në qiell, koeficienti në ekran do të rritet.
  • Ndërsa Zeppelin është ende në ajër, ju mund të arkëtoni bastin tuaj në çdo kohë dhe të fitoni një shumë të shumëzuar me koeficientin e shfaqur.
  • Ndiqni udhëzimet në ekran dhe kini kujdes kur caktoni kohën e lëshimit të blimpit. Nëse nuk merrni para para se të shpërthejë blimp me fat, do të humbni bastin tuaj si dhe çdo fitim të mundshëm. Varet nga ju që të vendosni se kur të merrni para; kjo shton eksitimin e lojës!

Praktikisht, kjo lojë ofron disa veçori për ata që vendosin baste. Më e rëndësishmja, lojtarët mund të zgjedhin të bëjnë baste të shumta në të njëjtën kohë. Pra, në vend që të vendosnin një bast $100, ata mund ta ndajnë atë në dy baste 50-50, e kështu me radhë.

Autobet ju lejon të zgjidhni madhësinë tuaj të preferuar të bastit, numrin e raundeve dhe madje të vendosni kufizime për fitore/humbje. Për më tepër, mund të aktivizoni një opsion të arkëtimit automatik që ju lejon të zgjidhni një shumëzues pagese.

Me këtë lojë Zeppelin, ju mund të flisni me lojtarë të tjerë në kohë reale nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë, të shihni bastet e vendosura dhe statistikat e raundeve të kaluara teksa po ndodhin dhe të vendosni bastet tuaja.

Përmbajtja

Si të bastni në lojën Zeppelin?

The first step in using Zeppelin is to create an account ( for example choose for Zeppeline Game 1xBet website). You must then deposit funds into your account after that.

Pasi të keni shkuar në faqen “Zeppelin” të faqes së internetit, mund të filloni të vendosni baste. Ju keni disa opsione bastesh për të zgjedhur, duke përfshirë:

  • Basti më i zakonshëm është "Basti i drejtpërdrejtë", i cili përfshin hamendjen nëse zeppelin do të qëndrojë në det apo jo.
  • Nëse mendoni se zeppelin do të rrëzohet, klikoni në butonin "Crash" për të vënë bast. Nëse besoni se nuk do të bjerë, zgjidhni opsionin "Jo Crash".
  • Opsioni i basteve të drejtpërdrejta ju lejon gjithashtu të vendosni bast në zeppelin ndërsa është në fluturim.
  • Bastet live mund të jenë një metodë fantastike për të fituar para të mëdha me opsionin "Basti Live".
Bast i lojës Zeppelin

Bast i lojës Zeppelin

Lojë kazino Zeppelin

konkluzioni

Loja e kazinosë Zeppelin është një mënyrë e shkëlqyer për t'u argëtuar shpejt dhe për të fituar potencialisht disa para. Sigurohuni që ta provoni herën tjetër që të kërkoni një lojë online!

FAQ

Cilat janë opsionet e mia të basteve në këtë lojë?

Opsionet tuaja përfshijnë një bast të drejtpërdrejtë, bast përplasjeje dhe bast të drejtpërdrejtë.

Cila është veçoria e nxjerrjes së parave automatike?

Kjo ju lejon të zgjidhni një shumëzues pagese.

Cila është veçoria e bisedës live?

Kjo ju lejon të flisni me lojtarë të tjerë në kohë reale.

A mund të luaj lojën e përplasjes Zeppelin në versionin demo?

Versioni demo i lojës së përplasjes Zeppelin është në dispozicion në çdo kazino falas dhe pa regjistrim! Ju mund të zhvilloni strategjinë tuaj të lojës pa kosto dhe të vini bast duke përdorur para të vërteta.

Si të filloj të luaj lojën Zeppelin?

Hapi i parë është krijimi i një llogarie (për shembull në faqen e internetit 1xbet). Më pas duhet të depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe të filloni të luani.

Lojë Zeppelin Crash
Të gjitha të drejtat që lidhen me markën tregtare, identitetin e markës dhe markën e lojës "Zeppelin" i përkasin ekskluzivisht Yggdrasil Gaming - https://www.yggdrasilgaming.com/ ©E drejta e autorit 2023 | Lojë Zeppelin Crash
sqAlbanian